İŞ İLANI DETAYI

KURUMUMUZDA GENEL BAKIM&ONARIM, BAHÇE DÜZENLEMESİ ,ELEKTRİK&SIHHİ TESİSAT ARIZALARININ GİDERİLMESİNDEN SORUMLU OLACAK PERSONEL ARAYIŞIMIZ VARDIR.


Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki-Teknik Bilgi ve TecrübeDİNAMİK VE İŞ DİSİPLİNİ OLAN


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -45 (7.08.2006 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : 2220 SOK.NO:1 KALABAK İSKELE URLA İZMİR ADA YAŞAM MERKEZİ URLA İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : URLA İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MELODİ BALIM Ünvan : KOORDİNATÖR Telefon : 905011404660 E-posta : adaysmhzr@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Urla
Pozisyon : Bahçıvan
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905011404660
adaysmhzr@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Bahçıvan iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg Urla veya Edmeg İzmir Bahçıvan gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder