İŞ İLANI DETAYI

Salihli Devlet Hastanesi mutfağında hazır yemek üretimi yapılmasıHastane yemekhanesi ve katlarda dağıtılması.


Hazır yemek üretimin de çalışmış hastane mutfağı deneyimi olan aşçılar tercih sebebidir. Menü değişikliği ve uygulamalarına hakim, dikkatli, titiz aşçılar alınacaktır.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans Cinsiyet Yaş Erkek 20- -35 (31.07.2004 - 10.07.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : SALİHLİ-ALAŞEHİR-KULA-SELENDİ- SARIGÖL DEVLET HASTANELERİ MUTFAGI(DURASILLI MAH.81.SK NO:22/1) SALİHLİ MANİSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AKHİSAR , ALAŞEHİR , DEMİRCİ , GÖRDES , KIRKAĞAÇ , KULA , MANİSA MERKEZ , SALİHLİ , SARIGÖL , SARUHANLI , SELENDİ , SOMA , TURGUTLU , AHMETLİ , GÖLMARMARA , KÖPRÜBAŞI/MANİSA , YUNUSEMRE , ŞEHZADELER İrtibat Bilgileri Ad Soyad : MURAT KAYA Ünvan : müdür Telefon : 905346226161 E-posta : mrtkaya61@outlook.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Manisa
İlçe : Salihli
Pozisyon : Aşçı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905346226161
mrtkaya61@outlook.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Aşçı iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Manisa ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Manisa, Edmeg Salihli veya Edmeg Manisa Aşçı gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Manisa ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder