İŞ İLANI DETAYI

Depoya gelen ürünlerin, ürün kabul işlemlerini yapmak,Gelen ürünlerin depo düzenine göre yerleşimlerini sağlamak,Ürünleri yüklemeye hazır bir şekilde sevkiyat alanına taşımak,İade ürünleri kontrol ederek sistem kayıtlarına işlemek.En az ortaokul mezunu,Tercihen depo, stok kontrol modüllerinde bilgi sahibi olan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,Dinamik, disiplinli, takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen ekip üyeleri aranmaktadır.


ila başvuran firma ile görüşmelidir


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Doktora Cinsiyet Yaş Erkek 22- -45 (31.07.2002 - 10.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : TATLICAK MAH. TAŞTEPE SK. NO:36 KARATAY KONYA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AKŞEHİR , BEYŞEHİR , BOZKIR , CİHANBEYLİ , ÇUMRA , DOĞANHİSAR , EREĞLİ/KONYA , HADİM , ILGIN , KADINHANI , KARAPINAR , KULU , SARAYÖNÜ , SEYDİŞEHİR , YUNAK , AKÖREN , ALTINEKİN , DEREBUCAK , HÜYÜK , KARATAY , MERAM , SELÇUKLU , TAŞKENT , AHIRLI , ÇELTİK , DERBENT , EMİRGAZİ , GÜNEYSINIR , HALKAPINAR , TUZLUKÇU , YALIHÜYÜK , KONYA/MERKEZ İrtibat Bilgileri Ad Soyad : Hasan Ali TÜRKUĞURLU Ünvan : İnsan Kıymetleri Müdürü Telefon : 903323340550 E-posta : ik@savasan.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Konya
İlçe : Karatay
Pozisyon : Depo
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İletişim : 903323340550
ik@savasan.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Depo iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Konya ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Konya, Edmeg Karatay veya Edmeg Konya Depo gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Konya ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder