İŞ İLANI DETAYI

DEPOYA GELEN MALLARI TESLİM ALMAKSAYIM YAPMAKSTOK TAKBİ YAPMAKSATINALMA DEPARTMANINA EKSİK İLDİRMEKDEPO DÜZENİNİ SAĞLAMAKMUTFAK VE BARA MAL TESLİMİ YAPMAK


Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif AlabilmeDAHA ÖNCE BU İŞİ YAPMIŞ KİŞİLER TERCİHİMİZDİR. İŞİMİZ YATILI İŞ OLUP LOJMAN VERİLMEKTEDİR


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 22- -40 (30.06.2002 - 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : KUM KLİSE MEVKİİ ŞEHİR MEHMET YOLU ÇİFTLİKKÖY ALTINKUM ÇEŞME İZMİR ÇEŞME İZMİR ÇEŞME İZMİR / TÜRKİYE İrtibat Bilgileri Ad Soyad : LEVENT SAYIN Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI Telefon : 905446441799 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
Pozisyon : Depo
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905446441799

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Edmeg, Türkiye genelinde birçok farklı alanda iş arayanlar için güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyor. Google'da Edmeg iş ilanları gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Her gün binlerce yeni iş ilanı sizleri bekliyor!

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder