İŞ İLANI DETAYI

GOLD PUZZLE firmasında DEPO görevlisi olarak çalışabilecek personel alınacaktır.İŞ TANIMI·Deponun düzen ve işleyişinden sorumlu olmak,·Günlük sevkiyat programındaki ürünlerin sevke hazır hale getirilmesini sağlamak,· Müşteri operasyonları, üretim ve depo ekipleri ile koordinasyon içinde olmak,·Yükleme, boşaltma kontrollerini yapmak ve gerektiğinde destek vermek,·Satış ekibine gerektiğinde telefonda destek vermek,·Belli periyotlarda depo sayımı yapmak,·Çeki listesi oluşturmak,·Günlük gelen ve giden ürün, hammadde, yarı mamullerin giriş çıkış işlemlerinin ve kontrollerinin yapılması,·Depo alan kullanımının iyileştirilmesi,·Depo ve sevkiyat kaynaklı müşteri şikayetleri ile ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi.M.Yİş başvurusu yapacak kişilerin, CV'lerini iskenderler35@hotmail.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir.


İş TecrübesiGENEL NİTELİKLER·Üretim yapan şirketlerde, sevkiyat ve depo yönetimi konusunda deneyimli,·Tercihen B sınıfı ehliyeti olan,·İzmir A.O.S.B. Yakınlarında ikamet eden, Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı, Menemen v.b.·Erkek ve askerliğini yapmış.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : 10010 SOKAK NO:6 A.O.S.B. ÇİĞLİ İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : KARŞIYAKA , MENEMEN , ÇİĞLİ , BAYRAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : FATİH BOYRAZ Ünvan : Telefon : 902323636332 E-posta : iskenderler35@hotmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Karşıyaka
Pozisyon : Depo
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 902323636332
iskenderler35@hotmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Depo iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg KARŞIYAKA veya Edmeg İzmir Depo gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder