İŞ İLANI DETAYI

Danışmanlığını yaptığımız firmamız için,


Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım ÇalışmasıAnalitik Düşünebilme İletişim ve İfade Yeteneği Takım Çalışması 2 vardiya çalışma pazar tatilKapaklı Karaağaç Çerkezköy Kızılpınar Veliköy de ikamet eden ,20-40 yaş arası Erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 20- -40 (8.08.2004 - 10.07.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ÇERKEZKÖY , KAPAKLI İrtibat Bilgileri Ad Soyad : DİLŞAT ÇELİK Ünvan : İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Telefon : 905336048240 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli Sosyal Olanaklar (Diğer) : BAYRAM İKRAMİYESİ DEVAMSIZLIK PRİMİ En Az Ücret : 19000 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : Tekirdağ
İlçe : Çerkezköy
Pozisyon : Paketleme
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905336048240

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Paketleme iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden Tekirdağ ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg Tekirdağ, Edmeg Çerkezköy veya Edmeg Tekirdağ Paketleme gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, Tekirdağ ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder