İŞ İLANI DETAYI

İstanbul - İzmir Otoyolu Mustafakemalpaşa Mevkiinde bulunan İzmir-İstanbul Otoyolu 167. Oksijen Tesisi Mustafakemalpaşa akaryakıt istasyonunda Ön Saha Satış Elemanı olarak vardiyalı çalışacabilecek sezonluk ve sonrasında sürekliği olabilecek, Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.Başvuracak adayların; Meslek-Teknik Lise veya Üniversite mezunu olması tercih sebebidir.Servis İmkanımız vardır.


“İŞ ARAYAN DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ”


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi) En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Erkek 18- -40 (30.09.2004 - 22.09.1982 tarihleri arasında doğan kişiler)
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : ÇELTİKÇİ MAH. İBRAHİM ŞAHİN CAD. NO:98 MUSTAFAKEMALPAŞA/BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA BURSA / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : MUSTAFAKEMALPAŞA İrtibat Bilgileri : İsim : Sebile Hanım Ünvan : Telefon : 909053522419 E-posta : ankalyapetrol@gmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler Askerlik Durumu : Farketmez Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Servis Desteği En Az Ücret : 5600 TL (AGİ Dahil Değil)

İŞ İLANI BİLGİSİ
Bölge : Marmara Bölgesi
Şehir : Bursa
İlçe : Mustafakemalpaşa
Pozisyon : Akaryakıt Pompacısı
Cinsiyet : Bay veya Bayan
Sektör :
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 909053522419
ankalyapetrol@gmail.com
Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.


Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder