İŞ İLANI DETAYI

Buca Gedizdeki EBV Akaryakıt İstasyonu OPET için 07.00-15.0015.00-23.0023.00-07.00 olmak üzere 3 vardiya çalışacakdeneyimli deneyimisiz kadın veya erkek akaryakıt satış elemanı aranmaktadır.


Takım çalışmasına yatkın,3 vardiya çalışabilecek eleman aranmaktadır.Yemek Kartı 4082Maaş 19bin TL


Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi : İlkokul En Fazla Öğrenim Seviyesi : Cinsiyet Yaş Kadın Erkek
Çalışma Adresi Bilgisi Çalışma Adresi : MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ GAZETECİ YAZAR İSMAİL SİVRİ BULVAR BUCA İZMİR BUCA İZMİR / TÜRKİYE Tercih Edilen İkamet İlçeleri : BUCA , GAZİEMİR , KARABAĞLAR İrtibat Bilgileri Ad Soyad : veysel akdemir Ünvan : müdür Telefon : 905516313041 E-posta :
Ücret ve Diğer Bilgiler Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği

İŞ İLANI BİLGİSİ
Şehir : İzmir
İlçe : Buca
Pozisyon : Akaryakıt
Cinsiyet : Bay veya Bayan
İstihdam : Tam Zamanlı
İletişim : 905516313041

Lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçiniz.

Akaryakıt iş ilanı ve benzeri iş fırsatları için Edmeg üzerinden İzmir ve ilçelerinde ki ilanlara göz atabilir, detayları inceleyebilir ve hemen başvurabilirsiniz. Google'da Edmeg İzmir, Edmeg Buca veya Edmeg İzmir Akaryakıt gibi aramalar yaparak sitemize kolayca erişebilirsiniz. Edmeg, her gün binlerce yeni iş ilanı ve iletişim bilgisini sizlerle buluşturuyor. Eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını keşfedin ve güncel iş ilanları arasından size uygun olanları kaçırmayın! Edmeg olarak, İzmir ve tüm ilçelerinde birçok farklı alanda iş arayanlar için en güncel iş ilanları ve iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Benzer İlanlardan İlk Önce Siz Haberdar Olmak İstiyorsanız Formu Doldurun.

İlanı Arkadaşına Gönder